Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Biorąc pod uwagę to, że języki kodowania bazują głównie na angielskim słownictwie, uważamy jego znajomość za jedną podstaw pozbawiania programistycznego świata. Z tego powodu programowanie dla dzieci w naszych placówkach, to także lekcje angielskiego.

Zajęcia są organizowane w sali wyposażonej w odpowiedni sprzęt. Jednak gdy dziecko bardzo chce lub musi korzystać ze swojego laptopa, jest taka możliwość.

Kursy rozpoczynają się dokładnie w takich terminach, w jakich mają miejsce poszczególne semestry w szkołach. Dzięki temu są to zajęcia dodatkowe dla dzieci w czasie roku szkolnego.

W takim przypadku dołożymy wszelkich starań, aby słuchacz nadrobił przerobiony wcześniej przez grupę materiał i mógł kontynuować naukę resztą uczniów.

Pojedyncza grupa to 5-12 uczniów, w zależności od ich wieku i stopnia zaawansowania. Pozwala to na możliwie najlepsze metody pracy, zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Oczywiście, dlatego jest to część naszych zajęć. Warsztaty programowania dla dzieci w Głogowie to przede wszystkim przekazanie umiejętności, które pozwolą na opłacalny zawód. Programiści gier komputerowych są coraz bardziej pożądani nie tylko w branży rozrywkowej, ale i w wielu innych dziedzinach i kierunkach na rynku.