Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja i zaangażowanie to mieszanka tworząca nowe rozwiązania. Taka idea zaowocowała powstaniu naszej małej szkoły programowania. Połączenie grupy ludzi, specjalistów aktywnych zawodowo, a przede wszystkim pasjonatów kodowania sprawiło, że nasze warsztaty programowania dla dzieci w Głogowie to jedna z najciekawszych opcji na zajęcia pozalekcyjne, wnosząca wiele do ich przyszłego rozwoju.

Czy to w branży IT, czy każdej innej. Tylko pasja potrafi tak przekazać wiedzę i umiejętności, by były one wartościowe.

O nas

Technologie przyszłości


W pędzącym do przodu rozwoju branży cyfrowych możliwości ważne jest, aby zarówno obecne, jak i przyszłe pokolenie nie bało się samodzielnej eksploracji jej zakątków oraz kreowania nowych rozwiązań. Technologie przyszłości są w zasięgu ręki, potrzeba tylko odpowiednich specjalistów.

Kurs programowania dla dzieci w naszej szkole to możliwość rozwoju najmłodszego pokolenia w taki sposób, aby nie tylko biernie przyglądało się nowym możliwościom, ale także aktywnie z nich korzystało i je tworzyło.

Nasz cel


Programowanie to coś więcej niż zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. W ten sposób pokazujemy nowemu pokoleniu, że cyfryzacja służy nie tylko rozrywce, ale też pomaga w codziennym życiu, jak i nawet w specjalistycznych branżach.

Mamy nadzieję, że kolejni adepci kodowania, kończący naszą szkołę nie poprzestaną wyłącznie na zdobytych u nas umiejętnościach, ale będą dążyć do coraz głębszego poznawania kolejnych aspektów, jakim jest kreowanie nowych, cyfrowych rozwiązań.

Dlaczego my?


Staramy się, aby nasi słuchacze wyciągnęli z zajęć jak najwięcej. Nasze warsztaty programowania dla młodzieży i małych dzieci, to przede wszystkim nauka praktycznych umiejętności, a nie suchej, często mało wartościowej teorii.

Wiemy, jak zaciekawić, zarazić pasją i sprawić by ważne informacje mogły być częścią świetnej zabawy, Jako dowód tego, że nasza wiedza jest częścią dalszej kariery w branży IT, nasza nauka programowania dla