Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Chcesz w jednym miejscu odnaleźć wszystko, czego potrzebujesz do wielokierunkowej, cyfrowej edukacji. Platforma ZaprogramowaniGO to właśnie tego typu projekt, stworzony przez dwie działające od wielu lat na polskim rynku szkoły Zaprgoramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Zebraliśmy na niej lata doświadczeń, pomysłów, a także co najważniejsze szeroki wybór kursów.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Dzięki ZaprogramowaniGO masz dostęp do najlepszych, najpopularniejszych i najwyższej jakość kursów programowania, grafiki, tworzenia gier, elektroniki i wielu innych. Jednak co ważne nie musisz spośród nich wybierać. Możesz korzystać z zajęć, z których chcesz, a ograniczają Cię tylko własne chęci rozwoju. Niezależnie od tego, w ilu kursach bierzesz udział, nie musisz dopłacać.

Zajęcia przez Internet

ZaprogramowaniGO to platforma stawiająca na nowoczesną edukację. Tym samym nasze zajęcia prowadzone są za pośrednictwem Internetu. Wśród wielu różnych zalet tej formy prowadzenia warsztatów najważniejsze jest to, że możesz w nich uczestniczyć, gdziekolwiek się teraz znajdujesz. Niezależnie od miejsca zamieszkania, potrzebujesz jedynie dostępu do sieci, aby móc się cieszyć cyfrową edukacją na najwyższym poziomie.

Lekcje na żywo

Nasze zajęcia online to także gwarancja tego, że każda lekcja będzie prowadzona w 100% na żywo. Po zalogowaniu się do wirtualnej klasy masz dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Nasi wykładowcy chętnie przekazują wiedzę, dzielą się doświadczeniem, odpowiadają na pytania i na bieżąco pomagają i nadzorują wykonywane przez słuchaczy projekty. Mówimy nie z góry nagranym samouczkom.

Nauka przez zabawę

Jak przystało na platformę na miarę XXI wieku, zajęcia w ZaprogramowaniGO to od początku do końca świetna zabawa, praktyka i miliony pomysłów na projekty, które tworzysz już od pierwszych zajęć. U nas nie znajdziesz nudnych, trudnych definicji i nic niewnoszących wykładów teoretycznych. Opieramy się na nauce poprzez zabawę, rozwijanie pasji i tworzenie fascynujących dla młodych słuchaczy projektów.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…